Шулявський міст: зрада, перемога та меми у соцмережах

Відкриття після масштабної реконструкції Шулявського мосту на перетині проспекту Перемоги та вулиці Вадими Гетьмана столичні ЗМІ назвали серед найочікуваніших подій року у Києві.

Шулявський міст було збудовано у 1964 році, і відтоді він є одним з найважливіших шляхопроводів у столиці України. За часи експлуатації міст пережив чимало масштабних пожеж, неодноразове перенавантаження та втратив суттєву частку пропускної здатності. З 2013 року Шулявський міст знаходився у критичному стані та потребував реконструкції. Але рішення про його закриття на ремонт було  прийнято тільки після того, як 27 лютого 2017 року впала частина конструкції мосту.

Багато часу пішло на узгодження проєкту, тож сама реконструкція стартувала лише 16 березня 2019 року. Початкова вартість робіт була визначена у – 830 120 млн грн, але в процессі реконструкцію декілька разів підвищувалась.

Згідно з проєктом, перша черга будівництва вміщувала в себе зведення нового шляхопроводу довжиною 158 метрів. На мосту мали з’явитись шість смуг руху, що повинно було збільшити пропускну здатність на 20%. Також згідно з планом на мосту мали  з’явитись велосипедні доріжки, а підземний перехід під мостом планували реконструювати.

На час реконструкції Шулявського мосту було перекрить рух транспорту, у тому числі, громадського. Попри об’їзні маршрути та три нові світлофори, які були встановлені на наземних переходах, це створило величезні корки у години «пік» та перевантаження трафіку. Тому відкриття першої черги шляхопроводу з нетерпінням чекали мільйони киян. Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв зробити це до кінця 2019 року.

Напередодні новорічних свят, 27 грудня було завершено перший етап реконструкції шляхопроводу і міст випробували на міцність. По ньому проїхали вісім 30-тонних вантажівок. Очільник Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі, що згідно з традицією, сам він в час випробування разом з будівельниками стояв під мостом.

Наступного дня, 28 грудня, відбулось урочисте відкриття Шулявського шляхопроводу. Першим по Шулявському мосту на квадроциклі проїхав сам київський мер, вдягнений у костюм Санти. Під час прес-конференції з нагоди відкриття шляхопроводу київський міський голова підкреслив, що, попри прогнози скептиків, він дотримався свого слова, та відкрив міст для проїзду вчасно.

«Шулявський міст трохи відпочив і знову поїхав», – наголосив Віталій Кличко.

Це трохи поліпшило ситуацію з трафіком у районі. Зокрема, мостом можуть рухатись автівки, а також автобуси № 27Тр, 155, 550. Про відновлення руху тролейбусів № 22, 27, 30, 42 транспортники обіцяють повідомити згодом.

Але далеко не всі кияни побачили у цьому «перемогу» мера. Зокрема, користувачі соціальних мереж звернули увагу на невідповідність реконструйованого Шулявського шляхопроводу проєкту, який передбачав кругову розв’язку та декілька з’їздів. Це породило хвилю мемів та фотожаб у соціальних мережах.

Зі свого боку, представники підрядника повідомили, що з’їзди з моста, у залежності від погодних умов будуть відкриті у лютому чи березні 2020 року.

«Друга черга будівництва транспортної розв’язки на Шулявці буде введена в експлуатацію наприкінці літа 2020 року»,  – пояснив головний інженер комунального підприємства «Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва» Олександр Здольник.

Крім того, мешканці Києва звернули увагу на те, що у якості тимчасових опор мосту був використаний металобрухт та дерев’яні плити. «З гімна та палок», – прокоментували вони це у соцільних мережах.

«По-совковому відкриття до дати недобудованої совкової споруди, не зданої в експлуатацію, на тимчасових опорах, з тимчасовою розміткою… Більш ніж вдвічі дорожча ніж сучасна трирівнева? Навіщо Києву міський голова крадій і брехун з совковим мисленням?», – написав Олександр Губанов.

Киянин Олександр Мазуркевич також звернув увагу на порушення законодавчих норм під час будівництва шляхопроводу на Шулявці та неодноразово збільшення вартості реконструкції.

«Підсумки року, які ми заслужили. Мер столиці у костюмі діда мороза (совок) до червоної дати календаря (совок), на квадрациклі «відкриває» рух по недобудованому і неприйнятому в експлуатацію мосту (вже другий такий) за мільярд+ грн, з меншою кількістю поворотів ніж було на старому, який стоїть на тимчасових підпорках із дошок і гіпсокартону (?). Кияни при цьому видихають, бо ярмо трохи ослабло. У кого цей допис викличе обурення, почитайте про порушення законодавчих норм, історію (не)виділення земельної ділянки, обрання проекту реконструкції, його «проходження» через державні установи, обрання переможця тендеру на будівництво, неодноразове збільшення вартості, кількість кримінальних проваджень, аналіз ефективності проекту. Ну і зручних вам розворотів на ньому», — написав киянин Олександр Мазуркевич.

Щодо відкриття шляхопроводу на Шулявці нардеп Антон Поляков написав у своєму телеграм-каналі:

«1.Міст, звісно ж, у такому вигляді відкривати було не можна. Більш того, не мала права за жодними будівельними нормами. Чому відкрили? Для того, щоб зробити це напередодні свят та частково погасити хвилю з «Укрбудом» – інших причин нема. 2. За цю «роботу» місто вже заплатило Микитасю  та його покровителям мільярд. І вона, звісно ж, стільки не коштує. Будемо розбиратись, куди пішли гроші? 3. Розв’язки немає, і коли вона з’явиться – невідомо. Хоча за неї місто теж вже заплатило. 4. Питання Віталію Кличку та Вадиму Столару  з приводу їхньої причетності до афери «Укрбуду» та виданим структурам Микитася міським коштам нікуди не поділись. Може, когось спектакль, що його було показано на Шулявці, задовольнив, але народних депутатів – аж ніяк ні», – відзначив нардеп Антон Поляков.

Крім того, попри гарантії підрядника на 10-річну експлуатацію покриття Шулявського шляхопроводу, яке влаштовано з полімерного асфальтобетону, власники автівок вже 1 січня почали писати, що асфальт на мосту пішов хвилями. Про це повідомляється у фейсбук-групі «Кияни за розв’язку Петрука на Шулявці!».

«Мені сьогодні здалося, або асфальт на мосту пішов хвилями?», – запитав Олексій Карпенко.

Олександр Значков також написав про те, що якість асфальту не відповідає тому, про що йшлося у презентації нового шляхопроводу:

«Досить їздити по Шулявському мосту! Через вас вже асфальт пішов хвилями!», – написав він.

Редакція «Столичного регіону» і надалі буде відстежувати хід реконструкції та подальшої експлуатації шляхопроводу на Шулявці.

Валентина Бикова

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також