Шість столичних вишів увійшли до десятки найпопулярніших у країні

Шість київських ВНЗ можуть похвалится тим, що потрапили до ТОП-10 найпопулярніших серед абітурієнтів 2019 року. Вступна кампанія добігає кінця. 

Протягом цьогорічної вступної кампанії Міністерство освіти України отримало 831 493 заявок від абітурієнтів з усієї країни. Серед десяти найпопулярніших навчальних закладів можна побачити 6 столичних університетів. Зокрема, за даними міністерства, перша позиція у рейтингу популярності підкорилася Київському національному університету імені Тараса Шевченка, до якого подали 41 412 заяв.

За ним вже традиційно йде НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Цьогоріч електронні заявки до цього столичного вишу направили 35 242 абітурієнтів. Третє та четверте місця розділили Київський національний торгово-економічний університет та Національний авіаційний університет: тут отримали більш як 20 тисяч заявок.

П’ятим став Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, який отримав майже 19 тисяч заявок. Також до ТОП-10 потрапив і Київський університет імені Бориса Грінченка з майже 15 тисячами бажаючих вчитися.

Серед популярних фахів можна виділити філології (українську, англійську тощо), юридичні науки, менеджерські та IT-спеціальності та педагогіку.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про новий інклюзивний центр в Українці, який має відкритися до початку навчального року.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також