«Щирі. Свята» у столиці: виставка у музеї Івана Гончара

14 листопада в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відкриється фотовиставка «Щирі. Свята»

Виставка триватиме до 2 грудня 2018 року, на ній буде представлено традиційне українське вбрання з різних куточків нашої країни. Експозиція виставки складатиметься з 12 яскравих світлин. У зйомках брали участь відомі жінки України: співачки Тіна Кароль, Ніна Матвієнко та Джамала, телеведучі Леся Нікітюк та Маша Єфросініна, прима-балерина Національного академічного театру опери та балету Катерина Кухар та інші.

Відомо, що зйомка тривала 17 годин поспіль, в процесі жінки надівали для створення різних образів більше 20 строїв. На світлинах представлені Покуття та Галичина, Гуцульщина та Наддніпрянщина: кожен місяць присвячено окремому регіону та святу, а якому – можна вгадати завдяки аксесуарам та атрибутам на зіркових моделях.

Відвідувачі матимуть змогу не тільки побачити цю красу, але й сфотографуватися у весільному вінку та й просто у спеціальній святковій фотозоні. Для всіх бажаючих проводитимуть майстер-класи, де навчатимуть робити дідуха або розписувати різдвяні зірки.

На виставці можна придбати для себе або на подарунок чудовий благодійний календар «Щирі. Свята». Прибуток від продажів піде на реконструкцію Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також