Рейдери захопили клініку «Новий зір» в Києві

Невідомі заблокували роботу офтальмологічного центру в Києві

Вчора, 13 березня, група невідомих увійшла в приміщення офтальмологічного центру «Новий зір» на Глибочицькій, 17 у Києві. Вони заблокували роботу, не пускають лікарів і адміністрацію на свої робочі місця. При цьому, в клініці знаходиться багато пацієнтів, які потребують невідкладної медичної допомоги.

Марина Пархоменко директор медичного центру «Новий зір» говорить, що це пацієнти з усієї України. В цей день було заплановано близько 20 операцій.

На даний момент керівництво клініки займаємося розселенням та розміщенням пацієнтів, адже вони вже прибули до столиці. Загалом це люди у віці 50+, серед них є такі. що не можуть чекати, адже операції термінові.

На місце (у клініку) була викликана поліція. Наразі представники органів правопорядку мають вивчити документи та вирішити всі сіпрні питання.

Також є й коментар Ігоря Омельченка, представника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Він розповів, що на сьогоднішній момент це всім відоме рейдерське захоплення, тому що документів про зміну власників не надано.


Раніше «Столичний регіон» писав про затриману кіберполіцією банду на чолі з жінкою.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також