Разумков вважає, що 50 тисяч зарплати депутатам замало

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков вважає, що 50 тисяч гривень зарплати для народного депутата – це добре, але недостатньо. Про це він сказав в інтерв’ю виданню «Новое время».

За його словами, Україна тільки йде до європейських стандартів для парламентарів: гідна зарплата і хороший соціальний пакет.

Тільки за таких умов людина буде триматися за цю роботу і розуміти її престиж, вважає Разумков.

Який розмір зарплати для народного обранця він вважає гідним, політик не сказав.

Думку Разумкова підтримав і колишній народний депутат Мустафа Найєм. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook:

«У 2014 році я був першим, хто відкрито сказав про необхідність підвищення заробітної плати народного депутата. Зарплата депутата на той момент становила близько $400-500. До речі, з урахуванням доплат і курсу долара, депутати часів Віктора Януковича отримували в три-чотири рази більше».

Найєм також пояснив, що мав таку думку і раніше, проте не висловлював її публічно через «можливий резонанс і ризики своєї заяви на тлі низького рівня зарплат і пенсій в соціальній сфері».

Фото: rubryka.com


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що СБУ закрило справу про державну зраду радника експрезидента України Віктора Януковича Андрія Портнова.

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  андрій

  Працівник знайомиться із розміром заробітної плати ПЕРЕД улаштуванням на роботу

  Avatar for Прудникова Александра

  Валерій

  А Разумков має понняття яку пенсію отримують люди, які все життя присвятили служінню Вітчизни, не мали особистого життя і мають тільки купу хвороб та інвалідність. В першу чергу держава має піклуватись за цих людей, а не за зарплати депутатів, які після Майдану прийшли на зарплату 6 тисяч гривень, а зараз їм 50 тис. мало? А як живуть люди на зарплату в 5 тисяч гривень чи на пенсію в 2 тисячі??? Якщо іти до європейських стандартів, то там рівень мінімальної і максимальної зарплати не перевищує 15 разів. А у нас це 100 і більше разів. То ж чи не варто навести соціальну справедливість в цьому питанні?

  Avatar for Прудникова Александра

  елена

  возьмите меня на работу, с удовольствием буду получать 50000,00 грн и ни одного прогула не будет, и не буду думать как прожить на пенсию 1695,75грн и где взять деньги, чтобы купить лекарства (онкозаболевание). Продаешь все, что можно продать и тянешь с детей, хотя они могли потратить эти суммы на внуков. Ни с того начинаете, еще не успели показать себя в работе, а вам уже мало. Отработайте 30 лет и получите такую зарплату 1695. Не заставляйте разочаровываться, много пенсионеров голосовало за вас и ждут, чтобы пенсии действительно повысились. Мы не виноваты, что в в стране многие люди были не оформлены, а работали и получали зарплату в конвертах, такое было время. А теперь говорят у вас стажа не хватает.

  Avatar for Прудникова Александра

  Татьяна

  Та, що Ви кажете “замало” вам? не знущайтесь з народу цими словами! В бідній країні, де люди живуть на копійки, депупати хочуть жирувать. Безсовісні ви

  Avatar for Прудникова Александра

  Витас

  Пускай всем подымут по 50тис и зарплату и пенсию.А потом сибе подымают.

Залиште коментар

Читайте також