Пішохідний шляхопровід через вулицю Інститутську підремонтують за 5,3 млн гривень

КП «Київавтошляхміст» замовило проведення ремонту пішохідного шляхопроводу через вулицю Інститутську. Підряд вартістю в 5,3 млн гривень за результатами тендеру дістався ТОВ «Укртрансміст».

В рамках договору підрядник повинен протягом 2,5 місяців провести ремонт шляхопроводу та гарантувати якість своїх робіт на період до 5 років. Відзначимо, що близько 90% своїх підрядів ця фірма отримала від КК «Київавтодор», а також вона входить у структуру КП «Київавтошляхміст».

Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 7 травня 2019 року КП «Київавтошляхміст» уклало договір з ТОВ «Укртрансміст» на проведення поточного ремонту пішохідного шляхопроводу через вулицю Інститутську. Вартість угоди склала 5,3 млн гривень.

Згідно з угодою, підрядник повинен відремонтувати опори та підпірні стінки, полотно, майданчики. Також в обов’язки підрядника входить укладання гранітної плитки, ремонт прогонової будови, установка огорожі з поручнями та опор освітлення. Нормативний термін виконання робіт – до 31 липня 2019 року. Підрядник повинен гарантувати якість виконання робіт на термін – не менше 5 років від дати прийняття об’єкта замовником.


Раніше «Столичний регіон» писав про нову вулицю, що з’явиться незабаром у Білій Церкві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також