П’яна киянка пояснила ДТП відсутністю чоловіка та трьома дітьми (ВІДЕО)

У Києві п’яна жінка, яка виїжджала зі стоянки, пошкодила сусіднє авто та вигадала для цього оригінальне виправдання.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва на своєму телеграм-каналі. Після цього кермувальниця вийшла з автівки, та намагалась покинути місце події. Жінку затримали інші водії, які були поруч з місцем аварії. Але вона голосно вигукувала «Я – пішохід», та удавала, що не має до цієї аварії жодного відношення.

З нарядом поліції кермувальниця поводила себе зухвало, під час спілкування нецензурно висловлювалася. Спочатку вона заперечувала наявність у неї автомобіля, потім те, що скоїла аварію. Крім цього відмовлялася пред’явити інспекторам документи та неодноразово хотіла піти з місяця події.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Попри відео ДТП, жінка продовжувала  стверджувати, що не керувала автомобілем. Також вона відмовилась від проходження огляду на стан сп’яніння. У якості аргументу на своє виправдання жінка наводила відсутність чоловіка та наявність трьох дітей.

«Так, я з подругами випила бокал вина. Сьогодні субота. Я працюю шість днів на тиждень. Я не маю мужа. У мене троє дітей. І раз на рік я маю право випити з подружками», – емоційно стверджувала водійка.

На жінку склали протокол та заборонили сідати за кермо.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві на Оболоні неадекват протаранив в лоб три авто.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також