Українка прийматиме «Золотий ключик»

Цьогоріч місто Українка (Обухівський район, Київська область) прийматиме Міжнародний фестиваль кіно та театральної творчості «Золотий ключик».

Про це повідомляє офіційний сайт Української міської ради. Впродовж п’яти днів на березі Дніпра буде розташовуватися мистецька платформа, де діти та молодь матимуть змогу розкрити свій талант та перейняти творчий досвід у кращих діячів культури та мистецтва нашої країни.

Для батьків творчих дітей-учасників організатори фестивалю обіцяють цікави мистецькі заходи: творчі зустрічі із зірками, флешмоби, зйомки у кіно, спортивні змагання, спілкування із митцями тощо.

У програмі фестивалю заплановані різноманітні культурні заходи, які будуть сприяти популяризації міста, району, а також Київської області. Творчі зустрічі з легендарними вітчизняними майстрами театру та кіно, що відбудуться у кількох населених пунктах Обухівського району, майстер-класи, конкурсні змагання, театральні вистави, спортивні шоу, концерти, флеш-моби – все це очікує як на учасників фестивалю, так і на мешканців міста та району.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві провели всеукраїнський Фестиваль писанок.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також