Київській області повернули острів на Обухівщині

У державну власність повернули 32 га земель водного фонду загальною вартістю близько 433 млн грн. на території Української міської ради Обухівського району Київської області.

Про це повідомили в прес-службі місцевої прокуратури. У 2008 році влада Обухова прийняла рішення і передала у приватну власність 16 громадянам земельні ділянки загальною площею 32 га, а саме оточений водою острів на річці Козинка і водну поверхню в адміністративних межах Української міської ради Обухівського району. Відповідно до закону про землі, ця ділянка не може передаватися в приватну власність, підкреслили в прокуратурі.

Прокуратура Київської області подала позов до Обухівського районного суду про визнання недійсним розпорядження Обухівської районної державної адміністрації та зажадала повернути дану ділянку в держвласність. Завдяки зібраним доказам та обґрунтованості заявлених позовних вимог суд апеляційної інстанції залишив без змін рішення суду першої інстанції, задовольнив позов і скасував рішення Обухівської РДА.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про аварійну посадку літака на озері під Києвом.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також