Національна оперета представила прем’єру рок-опери «Біла ворона»

У п’ятницю, 22 лютого, на великій сцені Національної оперети України з аншлагом відбулася прем’єра рок-опери «Біла ворона»

Про це повідомляє прес-служба оперети. Відзначається, що музичний твір композитора Геннадія Татарченко та поета Юрія Рибчинського про Жанну д’Арк, написаний на початку 1990-х, набуває сьогодні особливої ​​актуальності.

Столітня війна епохи Середньовіччя насправді не була безперервним театром бойових дій, це був період повторюваних локальних боїв між французами та англійцями, які посягали на незалежність французької корони. Сучасні локальні війни тривають одночасно в різних точках планети між людьми різних національностей, але їх суть залишається незмінною протягом століть: кров, горе, смерть.

Вистава Національної оперети України, за висловом художнього керівника театру Богдана Струтинського, є «потужним закликом до миру», адже саме це необхідно сьогодні українському народу.

Композитор Геннадій Татарченко разом з автором лібрето Юрієм Рибчинським були присутні на прем’єрному показі. Обидва підкреслили, що саме у виконанні артистів Національної оперети рок-опера стала максимально наближеною до первинного авторського задуму.

Раніше ми розповідали про національний рекорд, що днями зафіксували у Національному театрі опери та балету.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також