На каналі «Київ» виведуть чиновників на чисту воду

На телеканалі «Київ» стартує новий проект «КиївLeaks». Це відверта розмова з представниками столичної влади, керівниками комунальних підприємств, чиновниками, а також активістами на хвилюючі киян найрезонансніші теми.

Причому, як пояснив ведучий і керівник програми Максим Прокопенко, це не буде просто бесіда «з інформаційного приводу», як це робиться на телешоу інших каналів. У кожному випуску обов’язково будуть розставлені всі крапки над «і», вказаний конкретний винуватець проблеми. Тому над програмою працює ціла команда журналістів-розслідувачів, деякі з яких вже мали досвід подібної роботи на інших телеканалах.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

У своїх розслідуваннях вони будуть використовувати офіційні і неофіційні, а також інсайдерські джерела. А за підсумками проведених журналістами досліджень гостю у студії доведеться відверто відповідати на незручні питання.

Крім київських чиновників і керівників різних комунальних підприємств, творці програми планують запрошувати активістів. Оскільки, на думку Максима Прокопенка, ці люди часто занурені в тему з головою і володіють повною інформацією.

«КиївLeaks» буде виходити два рази на тиждень по вівторках і четвергах. Тривалість випуску – 45 хвилин. Прем’єра відбудеться 4 лютого.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про новий проект «Поліцейській офіцер громади».

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також