На дорогах Києва встановлять шведські системи безпеки

Столична влада впровадить досвід Швеції, встановивши системи зниження аварійності на автодорогах

Як повідомили в прес-службі Київської МДА, міська адміністрація приступила до вивчення досвіду Швеції, країни з найнижчою смертністю на дорогах, для впровадження її системи Vizion Zero. Завданням влади є зменшення до мінімуму смертей при ДТП і скорочення кількості травмувань учасників аварій.

Шведська концепція вже була успішно впроваджена багатьма країнами світу. У самій Швеції за двадцять років число смертельних випадків при ДТП знизилося більш ніж в два рази. Ефективність досягається завдяки камерам, що відстежують швидкість. При цьому, на відміну від існуючих в Україні відеореєстраторів, вони налаштовані таким чином, що використовуються не для штрафування, а для застереження про перевищення швидкості.

Система зарекомендувала себе з найкращого боку у всіх впровадивших її країнах. У самій Швеції відсоток смертності – 2,5 людини на 100 тисяч населення. У той час, як в Україні – майже вчетверо більше, близько 11 людей на 100 тисяч. Аналогічно низькі показники смертності мають впровадивші «Віжн Зеро» країни Скандинавії, а також Польща, Чехія, Японія, Канада, США і Австралія.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також