«Мовчання – не золото»: фестиваль швидкої драми у столиці

У Києві у грудні відбудеться фестиваль «Мовчання – не золото», він розповість про сучасну Україну

Про це повідомила PR-директор «Театру Переселенця» Анастасія Пугач. Всі заходи проходитимуть на двох майданчиках одночасно: на сцені PostPlay театру (вул. Нижньоюрківська, 31) та у Izone (Набережно-Лугова, 8) з 14-го по 16 грудня.

Два тижні свої роботи, зроблені лише за час проведення події, демонструватимуть провідні українські режисери, також очікують на закордонних гостей. Цей фестиваль є спільним проектом «Театру Переселенця» та «Театру за два тижні».

«На думку авторів проекту, театр має бути швидким, реагувати на сучасні події. Він може бути недосконалим, але повинен бути чесним. Формат «Театр за два тижні» пропонує структуру, згідно з якою протягом двох тижнів вистава проходить шлях від задуму, написання п’єси та репетицій із режисером до сценічного показу. Така жорстка концепція дає свободу драматургу та режисеру, вивільняючи їх від тиску часу та наявності грошей. Постановки створюватимуться з нуля, в них йтиметься про сьогоднішню Україну», – зазначається в прес-релізі.

Програма фестивалю розрахована таким чином, щоб кожен глядач мав можливість подивитися усі три вистави. При цьому, в один день гратимуть одразу дві вистави.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також