Модульний гуртожиток університету ім. Грінченка: питання вирішено

Стало відомо, що гуртожиток все ж побудують, незважаючи на протести місцевих жителів

Жителі столичної Русанівки незадоволені перспективою зведення в районі гуртожитку для студентів університету ім. Грінченка. Але, не дивлячись на їх невдоволення, його монтаж фактично завершено, повідомив депутат Олесь Маляревич. За його словами, єдиним вирішенням конфлікту є будівництво в перспективі повноцінного студентського кампусу на іншій території.

«Університет ім. Грінченка отримав фінансування з бюджету міста Києва на монтаж модульного гуртожитку для студентів – на 186 місць, двоповерхового. Його почали будувати без попередження місцевих жителів. Почалося з того, що знищили кілька дерев і не поставили жодного паспорта об’єкта», – розповів Маляревіч.

За його словами, після звернень до нього з цього питання була проведена зустріч за участю мешканців району та керівництва вузу, але, як наголосив депутат, сторони не зрозуміли одна однк і не домовилися. Люди створили громадську ініціативу і зібрали понад 1000 підписів проти зведення гуртожитку.

«На комісії освіти жителі не отримали підтримки. Зараз залишилася комісія ЖКГ, а також архітектури і земельних питань. Але університет, згідно зі своєю статутною діяльністю, має право забезпечити студентів комфортним місцем проживання», – зазначив депутат.

Зараз, за ​​словами Маляревича, монтаж модульного гуртожитку фактично завершено. Він додав також, що запропонував побудувати один такий модульний гуртожиток замість двох, а протягом трьох-чотирьох років звести для університету повноцінний студентський кампус.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також