Міжнародний жіночий клуб запрошує на благодійний ярмарок у столиці

Наступними вихідними НСК «Олімпійський» в Києві відбудеться щорічна благодійна ярмарка The 26th IWCK Charity Bazaar

Як і завжди, організатором події виступає Міжнародний жіночий клуб Києва від імені дипломатичної та міжнародної спільноти столиці. 8 грудня всіх запрошують доєднатися до свята. Про це повідомляється на сторінці заходу в Facebook.

Всі зібрані цього року на заході кошти вже традиційно спрямовуються на благодійні проекти в підтримку жінок, дітей, людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, які потребують допомоги в Україні.

Про участь вже повідомили 45 посольств різних країн. Стенди від них представлятимуть національну продукцію, традиційні ласощі та продукти харчування в цілому. Також буде і культурна программа: національні колективи гратимуть музику своїх країн, а також будуть танці, майстер-класи з ремесел.

В цьому році в ярмарку братимуть участь 45 посольств. Кожне з них буде представлено власним стендом.

Відвідувачі ярмарку також можуть випробувати удачу в Grand Raffle (Лотереї Tombola) та отримати цінні призи, серед яких будуть навіть авіаквитки, подарункові сертифікати в ресторани та готелі, подарунки від посольств тощо.

Для маленьких відвідувачів працюватиме дитячий куточок з майстер-класами та іграми.

Пожертви для жінок та дітей, а також незахищених верств населення збирають протягом усього року, а потім перепродують на стендах Міжнародного жіночого клубу Києва, в бутіку (одяг, взуття, сумки) і в дисконті White Elephant (побутова техніка, книги, компакт-диски тощо). Речі для продажу є новими або раніше використовуваними, але в хорошому стані.

Час роботи з 10:00 до 17:00.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також