Медсестра, яку звинувачують у вбивстві Шеремета, на той момент була в АТО

Військова медсестра Яна Дугарь, яку звинувачують у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета, на той час була в АТО. Про це написала командир медичного батальйону «Госпітальєри», народний депутат Яна Зінкевич на своїй сторінці в Facebook.

Вона оприлюднила сканкопію довідки за підписом командира ВЧ АО233 Чудика, з якої видно, що Дугарь була в зоні проведення бойових дій на Донбасі з 3 червня по 26 вересня 2016 року (ред. – замах на Шеремета стався 20 липня 2016–го року). 

«На фото довідка, що підтверджує перебування Яни в АТО на момент вбивства Шеремета Докази, що були надані по Яні абсурдні навіть за своєю суттю, та притягнуті за вуха», – написала Зінкевич.

Також в іншому пості командир «Госпітальєрів» навела копію службової характеристики на Яну Дугарь. 

«Службова характеристика Яни Дугарь з 66 госпіталю, в якому вона служила на момент вбивства Шеремета. Характеристика звісно ж, позитивна…» – підкреслила Зінкевич.

Пізніше Яна, яка була присутня на судовому засіданні щодо обрання запобіжного заходу Дугар, написала:

«По Яні Дугарь винесли рішення цілодобового домашнього арешту. Заяви 4 депутатів про поруки навіть не захотіли слухати (депутати Зінкевич ЄС, Корчинська 8 скликання, Величкович ЄС, Бондар ЄС. Зараз на наступному засіданні по Юлії Кузьменко. Після цього наступне по Ріффмастеру (його обвинувачення подає організатором). У всіх трьох суддя Вовк (той що колись повернув Портнову 7 млн)».

Захист Дугарь заявив, що подаватиме апеляцію на рішення Печерського суду столиці.

Довідка «СР». Яна Дугарь – молодший сержант, медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів 25–ої окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України, кавалер ордену «За мужність» ІІІ ступеня, відзначена нагрудними знаками «За зразкову службу» та «Знак пошани» від міністра оборони, медалями «За оборону Авдіївки» та «За збереженні життя», відзнакою «За врятовані життя».

Нагадаємо: в справі про вбивство Павла Шеремета – щонайменше 5 підозрюваних: медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь, лікар й волонтер Юлія «Ліса» Кузьменко, музикант, сержант ССО Андрій Антоненко, добровольці Владислав та Інна Грищенки («Буча» та «Пума»).

Правоохоронці вважають, що вибухівку під авто Шеремета закладала Кузьменко, допомагав їй Антоненко, Дугарь вела «розвідку» і фотографувала на мобільний камери відеоспостереження поблизу місця вбивства журналіста.

Фото: Facebook/Яна Зінкевич, censor.net

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві затримали ветерана АТО Андрія Антоненко, якого підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також