Киянин пропонує українцям заробляти на канабісі

Киянин Олексій Сливкін, який зараз живе і розвиває інноваційний бізнес в Каліфорнії (США), пропонує Україні заробляти на канабісі. Про це стало відомо з інтерв’ю нашого співвітчизника виданню MC.Today.

Компанія Harmonycanna, створена Сливкіним спільно з американським партнером, у США пропонує для продажу продукти з вмістом канабідіола, а простіше – з коноплями, для «досягнення балансу, гармонії і спокою в житті».

Як розповів Олексій, коноплі в США – це звичайний продукт, який продають онлайн і офлайн (технічний канабіс дозволений в деяких штатах США).

Вважається, що коноплі містять корисні речовини – канабіноїди. Найбільш вивчені з них – ТГК і КБД.

ТГК – тетрагідроканабінол – психоактивна речовина. КБД – канабідіол – такого ефекту не має. Саме про нього кажуть, коли мова йде про медичний канабіс.

В Америці продукти з ТГК продаються в спеціалізованих магазинах, а ось продаж продукції з КБД поки що ніяк не регулюється. Тобто купити її можна де завгодно, і попит на неї має тенденцію до зростання.

Форми такої продукції найрізноманітніші: косметична продукція, краплі, креми, засоби догляду за шкірою і волоссям. навіть зубочистки. За словами Сливкіна, ніша продуктів харчування з КБД ще не зайнята: напої, снеки тощо. Тобто цей напрям найперспективніший.

Киянин вважає, що Україна могла б долучитися до цього бізнесу.

«Україна – аграрна країна з дешевою робочою силою, відповідно, собівартість виробництва канабісу буде низькою», – каже він.

Фото: ua.112.ua, mc.today


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві обговорювали можливість медичного застосування конопель.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також