Кияни сподіваються, що вбивць співробітниці Верховної Ради знайдуть і покарають

Гардеробницю Верховної Ради Антоніну Шпір, яку шукали 5 днів, знайшли мертвою. Про це повідомлено на сторінці Київ оперативний у Facebook, де раніше був розміщений пост про її розшук.

29 червня 65-річна жінка вийшла з маршрутки Фастів-Юровка і пішла через кукурудзяне поле у напрямку с. Деминівка. До місця призначення не дійшла, зв’язку з нею всі 5 днів розшуків не було. На жаль, сьогодні Антоніну знайшли мертвою у тому ж кукурудзяному полі.

«Це просто не вкладається в голові(( Я працювала парламентським кореспондентом з 2002 року, і першого, кого я бачила, заходячи до 1 під’їзду Верховної Ради – працівницю гардеробу Антоніну. І коли я поверталася до Ради після чергового декрету, вона була на своєму місці. Завжди привітна, усміхнена, з добрим словом. Я не можу навіть уявити, що я зайду до парламенту, а її там немає. Тварюко, що таке скоїло з літньою жінкою, гори у пеклі! Сподіваюся, той факт, що вона працювала у Верховній Раді, допоможе, і цього нелюдя знайдуть і покарають. А вам, Антоніно, вічна пам’ять! Впевнена, за вами плакатимуть сотні, якщо не тисячі людей, хто хоч раз перемовився з вами словом», – написала у Facebook колишній кореспондент у Верховній Раді, багатодітна мама Вікторія Чирва.

Фото: Facebook/Київ оперативний


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що українці виступають за хімічну кастрацію для ґвалтівників.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також