Київські супермаркети «АТБ» завжди пропонують тільки якісні продукти

Київські супермаркети АТБ завжди пропонують тільки якісні продукти

Якість і безпека для киян є головними критеріями під час вибору продуктів. Це важливо у разі купівлі продукції будь-якої цінової категорії: як преміального сегмента, так і доступних торгових марок.  

Супермаркети найбільшої української торговельної мережі «АТБ» завжди пропонують споживачам якісні товари. У нашій Київській області працює вже більше трьох сотень таких торговельних підприємств. Усього в 290 населених пунктах 24 областей країни компанія відкрила 1123 магазини.  

Майже чотири мільйони українців є постійними клієнтами «АТБ». Мережа цих супермаркетів відома своїм різноманітним асортиментом і гарантованою якістю продукції. У магазинах лідера вітчизняного ритейлу представлено більш ніж 3,5 тисячі найменувань продуктів і товарів першої необхідності. 

Київські супермаркети АТБ завжди пропонують тільки якісні продукти

«АТБ» працює на українському ринку вже понад чверть століття. Безпеку та якість пропонованої продукції компанія гарантує не тільки своїм чесним ім’ям, але й грошима. У супермаркетах цієї торговельної мережі діє програма «Гарантія свіжості». Клієнтові, що купив або просто знайшов в торговому залі  прострочений товар, компенсують його вартість у трикратному розмірі. Таким чином, компанія фактично користується у своїй системі аудиту якості ще й експертним потенціалом клієнтів. Їх в «АТБ» прийнято вважати не просто покупцями, а повноправними партнерами по бізнесу.  

Заради справедливості варто зазначити, що випадків такого «легкого заробітку» зовсім небагато, оскільки складна багаторівнева система контролю якості в «АТБ» працює чітко та злагоджено.

Вибудувана вона за європейським зразком і містить у собі як системні внутрішні перевірки, так і незалежні міжнародні аудити.

Уже більше трьох років супермаркети  «АТБ» проходять сертифікацію на відповідність міжнародному стандарту ISO 22000:2005. В його основу покладені принципи  НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points – аналіз ризиків і критичні точки контролю). Весь шлях того або іншого продукту ретельно контролюють: поставка сировини, виробництво, зберігання, транспортування. Система складна, але вона дозволяє враховувати й оцінювати ризики, а також уникати їх на всіх етапах. Мільйони клієнтів «АТБ»  щодня мають можливість придбати  свіжі та безпечні продукти, що відповідають суворому міжнародному стандарту. Сертифікат ISO 22000:2005 у багатьох країнах світу вважають своєрідним знаком якості.

Крім того, компанія «АТБ» має власний відділ контролю якості продуктів. Його експерти  проводять щомісячні, квартальні, піврічні й інші перевірки.  Для цього з прилавків магазинів беруть більше тисячі найменувань товарів, які відправляють на аналіз до лабораторій. Загалом перевірку проводять за більш як двома десятками показників: від смакових якостей і фізико-хімічних характеристик до правильності нанесення маркування на упаковку.

Київські супермаркети АТБ завжди пропонують тільки якісні продукти

Такий сучасний підхід дозволяє гарантувати свіжість, якість і безпеку кожного продукту на прилавках численних магазинів «АТБ», у тому числі й у нашому Києві.

Щоб мати можливість вчасно та безперебійно доставляти продукти в різні куточки України, «АТБ» створила одну з найбільших у країні логістичних інфраструктур. 

Побудовано близько десяти мультитемпературних складських центрів європейського зразка. Управління настільки потужним товаропотоком ведеться цілодобово, без вихідних і свят. Торік товарообіг цієї торговельної мережі становив 126,8 млрд грн.

Корпорація «АТБ» нині володіє чотирма власними торговими марками, що належать до різних цінових категорій. Преміальний сегмент представлений ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній плюс – «Спецзамовлення “АТБ”», середній – ТМ «Своя лінія». Найбільш економну продукцію пропонує ТМ «Розумний вибір». Як бачите, кожен із нас завжди знайде в «АТБ» якісні продукти на свій смак і за найбільш привабливою ціною.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що поліція затримала підозрюваного у вбивстві фастівчанина.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також