Київська кав’ярня буде безкоштовно поїти кавою поліцейських і лікарів

Керівництво закладу оголошує про початок ініціативи, яка полягає в підтримці “тих, хто допомагає всім нам”.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Серед закладів столичного громадського харчування набирає популярність ініціатива #ПоддержимТехКтоПомогаетНам. Завдяки цій ініціативі лікарі, поліцейські, бійці ДСНС можуть отримати безкоштовно напій.

У зв’язку з цим, в будь-який час дня та ночі на проспекті Правди, 8, в кав’ярні KORIZZA з 23.03 по 03.04 всіх співробітників швидкої медичної допомоги, поліції та бійців ГСЧС ми абсолютно безкоштовно в будь-якій кількості видаємо (coffee to go) еспресо, американо, лунго або ристретто (з молоком або без), – говориться в публікації на сторінці кав’ярні в Instagram.

А micorazon_pizza, наприклад до однієї замовленої клієнтом піці робить у подарунок другу таку саму і доставляє в лікарні.

У складні часи кожному потрібна підтримка, а особливо тим, хто на передовій. Я, Володимир Медведєв, прийняв рішення допомагати тим, чим можу і пропоную тобі приєднатися! З сьогоднішнього дня замовляючи одну піцу в MI CORAZON ти отримуєш другу піцу в подарунок, яку ми доставимо лікарям Солом’янського району, – написав власник піцерії.

Раніше «Столичний регіон» писав про те, що в Києві відбудеться прощання з Іриною Бекешкіною.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також