Київрада прийняла бюджет столиці на 2020 рік

Наступного року більше всього грошей запланували на розвиток освіти. Майже 2 млрд гривен – це третина всього бюджету Києва.

Згідно з повідомленням на сайті Київради, у 2020 році загальний бюджет міста становитиме майже 59 мільярдів, джерела такі: 26,4 млрд грн. залучать до бюджету з податку на доходи фізосіб, 7 мільярдів з єдиного податку, 5,8 мільярдів з податку на землю, 5 млрд з прибутку підприємств.

Всі надходження до міського бюджету розділені на два потоки з загального фонду (53,6 млрд грн.) та зі спеціального (5,1 млрд грн.). На витрати буде спрямовано 20,5 мільярдів зі спецфонду та 38,3 з загального. Серед основних статей витрат та галузей, на розвиток яких будуть спрямовані гроші, варто виділити:

  • освіту на неї заплановано 21,7 млрд;
  • транспорт та столичні дороги 10,3 млрд;
  • охорона здоров’я та соціальний захист 6,7 та 4,5 мільярди.

Також вже розпланували гроші на комунальне міське господарство та культуру і мистецтво, а 50 мільйонів гривень окремо на придбання квартир для дітей-сиріт. Також у переліку є й гроші, що закладені у бюджеті на виконання «Громадського бюджету 2020» 160 мільйонів гривень.

За третину коштів, що виділені з бюджету на освіту, планують будувати нові дитсадки на Троєщині та у Солом’янському районі, а також розробити документацію на будівництво нових шкіл.

Раніше «Столичний регіон» писав про плани уряду стосовно підвищення прожиткового мінімуму українців.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також