Kyiv Post: ювілей та оновлення газети

Газета Kyiv Post є виданням для іноземців та всіх, хто читає англійською. Наразі для газети настає ювілейний рік – їй виповниться 25. Видання чекає оновлення та планує святкування у Києві.

Висвітлення реалій українського життя англійською – ось головне завдання, яке виконує редакція. Наразі на 25 році існування у видання запланували велике оновлення. Про це повідомив у колонці головний редактор Kyiv Post Брайан Боннер.

Зокрема він розповів про новий погляд на події, про те, що дизайн стане мінімалістичним. Часи, коли титульна сторінка була «важкою», минули – зараз читачу більш важлива якість поданої інформації, аніж безліч світлин та реклами. Але про традиції та минуле у редакції не забувають – перший випуск висить на стіні та нагадує про буремні часи та про великі надії, які були пов’язані тоді з діяльністю видання.

«Ми вступаємо в наш 25-й рік із глибокою вдячністю – видавцеві Аднану Ківану за те, що він вірить і інвестує в нас, і нашій міжнародній спільноті читачів та рекламодавців. Без вашої підтримки Глобальний голос України не існував би», – підсумував головний редактор Kyiv Post.

Наразі окрім оновлення заплановано ще й велике переселення – незабаром редакція переїжджатиме у восьмий за весь час існування офіс у 22-поверхівці, яку будує власник видання Аднан Ківан.

Раніше «Столичний регіон» писав про зміну у назві української столиці. Відтепер ВВС писатиме Kyiv замість Kiev.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також