Кияни прийшли до ДБР з іграшковою зброєю підтримати Звіробій (ФОТО)

Сьогодні об 11.00 у Києві до будівлі Державного бюро розслідувань прийшли кияни, аби підтримали Марусю Звіробій (Олену Самбул), яку викликали на допит.

Активісти тримали плакати, які засуджують переслідування волонтерів та ветеранів АТО та зображення Володимира Зеленського із червоним носом. Митингарі також принесли до будівлі ДБР іграшкові пістолети – натяк на те, що під час обшуку у Звіробій робітники «Альфи» вилучили у неї пістолет-іграшку її доньки Зоряни. Це також висміювалось на плакатах, які тримали мітингувальники: «Поверніть Зоряні зброю», «А десь по офісу ДБР бігає Труба та грається у войнушку», «Ти вважаєш, що це так просто – відібрати іграшку у дитини?», «Рано вранці приходив клептопедохоплофіл. Спер дитячий пістолетик і з собою уніс», «Кажуть, в дитинстві у Труби не було пістолетика, і якби він не був хлопчиком, йому взагалі не було чим гратися» тощо.

Сама Маруся Звіробій після візиту до ДБР розповіла, що зараз не зрозуміло, у якому статусі вона перебуває, тож її адвокати залишили відповідний запит.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Калинівці на Київщині рано вранці ДБР прийшло з обшуком до Марусі Звіробій.

Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Коментарі

    Avatar for Быкова Валентина

    Віталій

    Ну і?… Ви ж самі обрали цього клоуна на посаду Президента України! 73.5% виборців “за”!!! І що ви тепер від нього хочете, га? Вам не здається, що раз ви його обрали, то основні претензії навіть не до нього, а до вас? Ви ж у всьому й винні! Бо якщо сука не схоче, кобель не скоче. Вибачте за грубість й прямоту, але це саме так. Хіба мало було достойних на цю посаду? Дійсно достойних? Наприклад- Наливайченка, Наєма, Кошулинського, Чумака… Чому нікого з них ви не обрали? Що, вам засліпило, га? Чи розум помутився? Може ви всі скопом подуріли й оті 73.5% населення слід як є в психлікарню скопом віддати, га? Як поголовно буйних для лікування галоперидолом? Слухайте шановні, так далі справи просто не підуть ніяк. Або ви як суспільство визначаєтесь що від життя хочете й все берете в свої руки чітко й твердо, або цій країні буде при такому вашому відношенні до справи однозначний гаплик без варіантів. Варіанти “моя хата скраю я нічо не знаю ” тут є по суті смертним вироком, зрозумійте. Москалі якраз на це й розраховують. На вашу дурість, недалекоглядність й тотальну пасивність. Тому якщо продовжуватимете в такому ж дусі, то з Україною вже зараз можете попрощатися назавжди. І ще одне: готуйтеся сидіти в московських концтаборах й до тотального геноциду проти вас з боку москалів. Бо якщо вони окупують Україну, то вони з вами не будуть панькатись. Винищуватимуть поголовно.Тому або- або.

Залиште коментар

Читайте також