«Король віслюк» зняли з прокату через політичний підтекст

Мультфільм «Король віслюк», головного героя якого насмішливо порівнювали з Зеленським, зняли з прокату в Києві.

Мультиплікаційний фільм «Король віслюк» через два тижні показу PR канал, посилаючись на #Букви.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Головний герой картини — віслюк Мангу, що повірив у своє покликання та захотів стати президентом. Під час виборів у своїй країні він отримує народну шалену народну прихильність та стає главою держави.

Мангу не має жодного уявлення про роль президента в державі, відповідних манер та знань, однак має величезне бажання зробити свою країну великою, а народ щасливим.

Мешканці називають віслюка «народним кандидатом» та сліпо вірять його обіцянкам. А сам персонаж використовує часто фразу чинного українського президента: «Дякую, дуже дякую!»

Користувачі соцмереж зауважили схожість віслюка Мангу з президентом Зеленським та прозвали мультик «тролінгом президента», зауваживши, що в Росії після двох серій зняли «Слугу народу», а в Україні через два тижні «Короля віслюка».

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що «Слугу народу» припинили транслювати в Росії.

Культурні новини Києва. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Коментарі

  Avatar for Шурко Ольга

  Валерий

  Тепер обов’язково подивлюсь. Дякую! Дуже дякую!

  Avatar for Шурко Ольга

  Орест

  100% треба дивитись

  Avatar for Шурко Ольга

  Тарас

  Неправда. Його показували близько 2 тижнів (можна подивитися навіть в кеші розкладу мережі “Мультиплекс”). Фразу “Дякую”, щоправда, використали лише в трейлері, але аналогії все одно прослідковувалися.

  схоже

  Avatar for Шурко Ольга

  Володимир

  Треба буде глянути!

  Avatar for Шурко Ольга

  Тамара

  И кто же это такой мудрый без гадалки, без эксрасенсов догадался … Помниться что-то такое было очень давно в СССР после стихотворения про Сталина Е Евтушенка – что-то, кто-то увидел … СТРАННО… теперь и мы постараемся …вникнуть… ГОРЕ ЦЕНЗОР…

  Avatar for Шурко Ольга

  Наталья

  Для Тараса.
  А що неправда? Ви читаєте тільки заголовок чи і текст теж? Написано “Мультиплікаційний фільм «Король віслюк» через два тижні показу”.

  Avatar for Шурко Ольга

  Віталій

  Боже, у яку дурню готові повірити наші люди, аби лише була “зрада”…
  Нібито критично мислячий “нарід” перепощує маячню з інфопомийок про те, що “Короля Віслюка” зняли з показу через схожість із зеленським і на заклики перестати їсти лайно не реагує, то тут хочеться, щоби Господь спалив і цих “богоносців”… (отут різниці два чи три дні немає, бо все одно це лайно).
  “Король Віслюк” стартував 12 грудня, у четвер. Можете прогуглити в анонсах медій. Або глянути на афішу. Фільм чи мультик бувають у прокаті 2-3 тижні, залежно від успіху. Мінімально 2 тижні, але можуть зняти за умов провалу і раніше Надзвичайно рідко – більше 3 тижнів. Тож шляхом легких математичних (до речі, чому всім потрібна математика і логіка) дій ми отримуємо, що останній день за двотижневої ротації – це середа 25 грудня, а за тритижневої – середа 1 січня…
  Тому зради тут немає. А тим, хто обурюється, я би порадив частіше дивитись на новинки в кінотеатрах на їх сайтах.

  Avatar for Шурко Ольга

  Вячеслав

  Пане Віталію! Абсолютно не вдаючись в дебати. Просто прохання – якщо все так ок – скиньте, будь-ласка, посилання на мультфільм в неті… Буду дуже вдячний. Хочу просто переглянути…

Залиште коментар

Читайте також