Комунальні служби перевірили столичні теплові пункти і бойлерні станції

Інспектори комунального підприємства «Київблагоустрій» провели рейд по Києву, обстежуючи бойлерні станції і теплові пункти

Зазвичай ці споруди знаходяться майже в кожному дворі, поблизу шкіл і дитсадків. Більшість із них зараз в поганому санітарно-технічному стані. Про це на своїй сторінці в Facebook написав виконуючий обов’язки директора підприємства Андрій Андрєєв.

За його словами, ці споруди засмічені, а також тут валяються шприци. Інспектори «Київблагоустрою» вирішили звернутися до керівництва одного з районних відділів головного балансоутримувача цих споруд – КП «Київтеплоенерго». Однак, за словами Андрєєва, підприємство не дуже охоче взялося усувати зафіксовані порушення. Підприємству «Київтеплоенерго» виписали протоколи та приписи. Після цього сміття біля будівель в Деснянському районі поприбирали.

«Однак тема в масштабах всієї столиці залишається дуже актуальною. «Київтеплоенерго» потрібно проінспектувати чистоту навколо всіх ТП, тому що згідно з Правилами благоустрою, балансоутримувач зобов’язаний прибирати закріплену територію навколо ТП, а це мінімум 10 метрів по периметру. Також вважаю, що масштаби забруднень навколо сотень ТП по місту повинні привернути увагу керівників усіх районів Києва і, відповідно, районних відділів благоустрою. Принаймні, що стосується КП «Київблагоустрій», то наші інспектори і в подальшому будуть тримати у фокусі уваги санітарний стан навколо ТП і бойлерних», – зазначив Андрєєв.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також