КМДА дозволила проектувати черговий ЖК на Печерську в районі Чорної Гори

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (КМДА) схвалила реконструкцію виробничого комплексу за адресою Залізничне шосе, 45а.

Відповідно до містобудівних умов і обмежень, виданими ПрАТ «АВТОВОДСЕРВІС», на земельній ділянці площею 1,38 га повинні звести житловий комплекс з паркінгом. Примітно, що основний вид діяльності цього забудовника – вантажні перевезення, а серед засновників компанії є навіть лікар-гінеколог з районної поліклініки.

Як стало відомо з наказу Департаменту містобудування та архітектури КМДА від 02.04.2019 року №382, ПрАТ «АВТОВОДСЕРВІС» були видані містобудівні умови і обмеження (ДУО) для проектування реконструкції виробничого комплексу з будівництвом житлового комплексу з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями соціально-культурного, соціально-побутового призначення, паркінгом, об’єктами інженерної інфраструктури та дошкільним навчальним закладом. Будівництво заплановано за адресою: м. Київ, вул. Залізничне шосе, 45а (Печерський район).

Вказана земельна ділянка, як зазначено в ДУО, потрапляє в зону обмежень забудови навколо аеропортів, а частина ділянки – до санітарно-захисної зони, в тому числі від залізниці. У зв’язку з цим забудовник повинен врахувати Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, узгодити проект з Украероруху, КП МА «Жуляни» та Державіаслужбою України.

Дана земельна ділянка віднесена уу кадастрі до зсувонебезпечних, тому забудовнику необхідно буде забезпечити захист майбутніх споруд від руйнувань, а території навкруги від зсувів. Крім цього, об’єкт повинен бути розміщений на ділянці за межами червоних ліній навколишніх вулиць з урахуванням проектних рішень ДПТ та за межами охоронних зон інженерних комунікацій, не порушуючи межі землекористування земельної ділянки.

У ДУО також зазначається, що ділянка проектування знаходиться в межах історичного ареалу Києва. У зв’язку з цим забудовник повинен отримати висновок щодо проектної документації, наданої на розгляд до відповідних уповноважених органів з охорони культурної спадщини. Також компанії необхідно буде отримати дозвіл від спеціально уповноважених органів охорони культурної спадщини на виконання робіт в рамках закону «Про охорону культурної спадщини».

Згідно ДУО, при проектуванні будівництва умовна висота будівель може скласти від 26,5 до 73,5 метрів.


Раніше «Столичний регіон» писав про будівництво нового пішохідно-велосипедного мосту.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також