Кличко терміново звернувся до Уряду: ви забираєте у громад 13 млрд грн

Кличко звернувся до Уряду: ви забираєте у громад 13 мільярдів

Голова КМДА Віталій Кличко звернувся до Уряду не позбавляти громади 13 млрд грн доходів з місцевих акцизів і субвенцій. Про це він заявив під час онлайн пресконфренції.

Сьогодні ми скликали позачергове засідання Київради. Аби переглянути кошторис міста з урахуванням витрат на боротьбу з розповсюдженням коронавірусу. Нам потрібно внести суттєві корективи до бюджету та перенаправити більше коштів на медицину. Бо сьогодні місто витрачає багато грошей на заходи з упередження пандемії, – зазначив очільник столиці.

Він зауважив, що за попередніми розрахунками, втрати для столиці вже сягають одного мільярда гривень. І ця цифра може збільшитися в разі загострення ситуації.

Втрати несуть всі міста та містечка країни. В цій ситуації, як голова Асоціації міст, я звертаюся до Уряду не забирати кошти в місцевих громад! Вони й так ледве втримують ситуацію в нинішніх умовах. Коли мають фінансувати заходи в боротьбі з розповсюдженням вірусу! А Уряд планує позбавити громади місцевих акцизів і додаткових субвенцій. На суму майже 13 млрд грн! Це колосальна сума. В таку кризу Уряд повинен підтримати місцеве самоврядування, а не пускати його з торбинкою по світу, – наголосив Кличко.

Раніше “Столичний регіон” писав, що в Ірпені жінка з підозрою на COVID-19 народила здорового хлопчика.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Залиште коментар

    Читайте також