Київський виробник електробайків отримав міжнародний код

Столична компанія Delfast Bikes, яка виробляє електробайки, отримала міжнародний ідентифікаційний код.

Про це фірма повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі. Відтепер продукція компанії матиме офіційний статус «Вироблено в Україні».

Компанія Delfast почала працювати у 2014 році як кур’єрська доставка негабаритних товарів за одну годину. Спочатку Delfast використовував для кур’єрів китайські електробайки, але з часом в кампанії почали збирати власні. Перша версія електробайку від Delfast могла рухатись зі швидкістю 95 км на годину та мала запас ходу 60 км. Пізніше запас ходу було збільшено до 120 км без підзарядки. Таку модель Delfast Bikes почала продавати за 2100 доларів.

Остання модель Delfast Prime може проїхати 380 км на одній зарядці з середньою швидкістю 45 км на годину, або максимальною 55 км на годину. На Kickstarter можна придбати базову модель за  $2989 до $4289, у залежності від комлектації. Доставка безкоштовна по усьому світу. Зараз Delfast готує до випуску нову модель Top 2.0. Це буде найшвидший електробайк в лінійці, який розганятиметься до 80 кілометрів на годину.

Збирання байків відбувається у Києві, переважно з українських комплектуючих. Рами для електробайків виготовляють у Тернополі. Також використовують українські дроти, перемикачі та інші деталі.
До речі, електробайк Delfast навіть потрапив до Книги Рекордів Гіннесу. Він встановив світовий рекорд з дальності пробігу на одній зарядці – 367 кілометрів київський електробайк подолав за 16,5 години.

Електробайки Delfast постачаються на європейський ринок, тож тепер, з отриманням міжнародного ідентифікаційного коду, київська фірма стала ще ближче до європейських, американських та інших покупців з усього світу.

 

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про нові технології та енергетичну вербу на Київщині.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також