Київ почали активно відвідувати жителі Азії

До кінця 2018 року до столиці приїде на 20% більше туристів з Азії, ніж минулого року

У міськраді зазначили, що за статистикою є неабияке зростання потоку туристів з інших країн в цілому та азійського сегменту також. За словами заступника голови КМДА В’ячеслава Непопа, Київ вже добре знайомий європейцям за рахунок Євро-2012 та Євробачень, адже багато з них мали нагоду приїхати на спортивні змагання або ж просто у якості туристів. Але для туристів з далекої Азії наше місто досі ще вважається такою собі екзотикою.

Чиновник зазначив, що ініціатива Євросоюзу, метою якої було активне залучення туристів з Азії, наразі приносить перші результати. Треба також відзначити, що ця категорія туристів поки що поступово змінює звичайні маршрути, замінючи поїздки до Центральної та Східної Європи Україною.

У КМДА продемонстрували підрахунки: у 2017 році до Києва приїхали близько 100 тисяч туристів з Азії, серед яких більша частина (30 тисяч) подорожували з Китаю, а 25 тисяч прилетіли з Індії. Також в міськраді додали, що важливою роботою вважають всі дії, що призводять до пристосування нашої красуні-столиці для відвідування туристами. Зокрема, наразі є задача відкрити можливості для сплати послуг (товарів, їжі тощо) платіжними картками країн Азії.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також