У Київській області може з’явитися меблевий кластер

На Київщині планують створити меблевий кластер, завдяки якому має підвищитися інноваційність виробництва та збільшитися кількість робочих місць. Про це повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Під керівництвом першого заступника голови Київської облдержадміністрації Олександра Склярова відбулася зустріч з представниками Української асоціації меблевиків, Агенції регіонального розвитку, Національного університету біоресурсів і природокористування України, департаментів економічного розвитку та торгівлі, агропромислового комплексу, освіти та науки, містобудування та архітектури.

Скляров привітав ініціативу УАМ щодо створення меблевого кластеру на території області та підкреслив її відповідність стратегічним напрямам розвитку регіону. Присутні висловили своє бачення шляхів розвитку меблевої галузі в Україні та обговорили проблемні питання, що його стримують.

Результатом роботи кластеру має стати збільшення обсягів виробництва продукції з високою доданою вартістю, кількості нових робочих місць з високою заробітною платою, підвищення інноваційності виробництва.

За результатами зустрічі учасники домовилися про підписання Меморандуму щодо створення меблевого кластеру та розроблення концепції його діяльності.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Боярці планують створити комунальний притулок для тварин.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також