У Боярці в одному з дитсадочків з’явиться інклюзивна група

У дитсадку «Берізка» у Боярці (Києво-Святошинський район) відкриють групу для особливих діточок. Йдеться про не першу, але дуже очікувану у місті інклюзивну групу.

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Боярської міської ради. Групу зможуть відвідувати діти з особливими освітніми потребами, у тому числі діти з інвалідністю.

Новини з життя Київщини. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

У Боярці вже кілька років працюють інклюзивні групи у комунальних дитсадках. Яскравий приклад – дитячий дошкільний заклад «Казка». Тут діє одна група, до якої ходять чотири дитини з особливими потребами. Вихователі призвичаїлися та не роблять різниці між вихованцями, увага дістається кожному.

А у іншому боярському дитячому садочку – «Даринка» – працюють дві різновікові інклюзивні групи. Ще дві групи успішно працюють у дитсадку «Джерельце» – у цьому дошкільному закладі виховуються 5 дітей з особливими освітніми потребами різного віку.

Раніше «Столичний регіон» писав про талановитих столичних школярів, які привезли золоті та срібні нагороди з Міжнародної олімпіади.  

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також