«Депутатам начхати на закон»: у Боярці поширюють комуністичну символіку (ФОТО)

У боярському магазині продають товар із комуністичною символікою.

Відвідувач магазину в Боярці Доктор Кто опублікував у своєму фейсбуці фото шоколадного виробу під назвою «Генеральский», обгортка якого прикрашена радянською зіркою. Ця шоколадка виготовлена в Білорусі.

Дописувач під фото емоційно прокоментував, що в час, коли в Україні війна та гинуть солдати, у Боярці продають комуністичну пропаганду.

В одному з коментарів Доктор Кто також описав реакцію продавчинь на зауваження: «В них війни нема… У них є те що привезли… І ніякої особистої думки і громадянської позиції… Ніякої… Такі собі унилі тьолочкі… Пропонуючи книгу скарг та пропозицій».

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що в Києві обвинувачуваний у розстрілах «Небесної Сотні» явився до суду із прапором РФ.

Новини Києва та Київщини в твоєму телефоні. Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Коментарі

    Хамло какое то этот доктор кто. Прежде чем обижать продавцов торговой точки надо было поинтересоваться как прошел шоколад таможеннгый контроль. Если на законных основаниях – то нечего быковать. Это значит раз
    Идем далее – открываем Закон Украины “Об осуждении коммунистического и нацистского режимов”. Читаем абзац – Под запрет попадают символы, соединяющие серп и молот; серп, молот и пятиконечную звезду; плуг, молот и пятиконечную звезду; а также само название коммунистической партии.
    Так вот – сочетание пятиконечной звезды и венка из колосьев в законе не упоминается, что говорит о вопиющей безграмотности Доктора Кто…..
    В общем – бычный бык, который бегает по городу и не знает как пропиариться

Залиште коментар

Читайте також