JazzBez 2018: у Києві пройде джазовий фестиваль майстрів імпровізації

З 6 по 16 грудня в Києві пройде міжнародний джазовий фестиваль JazzBez

Музиканти з США, Норвегії, Польщі, Австрії, Угорщини та України створять справжню музичну феєрію, яка об’єднає всіх поціновувачів джазу – класичного і авангардного, українського та світового.

Фестивальною локацією виступить 32JazzClub на Воздвиженській, 32. Тут гості побачать і почують визнаних майстрів джазової імпровізації, з якими їх познайомить Олексій Коган – український джазмен, автор і ведучий ТВ і радіопрограм, присвячених джазу.

Серед хедлайнерів фестивалю – американський саксофоніст Логан Річардсон, якого називають «сучасним і майбутнім актуального джазу» і «дизайнером урбаністічним саунду». До Києва він приїде зі свіжим матеріалом і групою BluesPeople. Також в Києві чекають тріо Йонаса Камбіо, який зібрав навколо себе найсильніших представників скандинавського джазу.

Спеціальний зірковий гість фестивалю – мультиінструменталіст та вокаліст, провідний викладач джазової імпровізації, відомий вчений Боб Столофф з США. В Україні він дасть серію майстер-класів з вокальної практики та джазової теорії.

Фестиваль, що зародився в 2001 році з концертів у Львові та Перемишлі, за 18 років поширився на всі культурні центри України та Польщі. До свого повноліття він зібрав понад 1000 музикантів з усього світу.

Організатором JazzBez в Києві виступає OldFashionedRadio.

Деталі й квитки – на офіційному сайті.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також