Індивідуальні препарати для кожного: SQLAB у Києві

В Україні вперше стало можливо створювати індивідуальні препарати для кожного

Київська клініка біохакінга SQLAB першої в Україні почала виготовляти персональні препарати для кожного клієнта. Це дає можливість позбутися десятків ампул, коробочок і крапельниць, оскільки під час виробництва різні речовини об’єднуються без шкоди для їх ефективності.

У повідомленні прес-служби клініки сказано, що вже перевірена часом світова практика compounding pharmacy стала доступна і в Україні.

«Першими таку послугу можуть отримати клієнти столичної клініки біохакінга SQLAB. Технологія наступна: сімейний лікар клініки обстежує показники вашого здоров’я і якщо раптом вам потрібні будуть препарати, яких немає в аптеці, він створить унікальний рецепт, за яким вам виготовлять персональний продукт. Процес займає не більше двох тижнів, а всі медикаменти виготовляє ліцензована компанія», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що першим цю послугу на собі випробував засновник SQLAB Святослав Ханенко.

«Для мене важливо розуміти, що ми даємо клієнту, тому всі інновації я тестую, перш за все, на собі. Я вже отримав свій препарат, в якому в потрібній для мого організму кількості є аскорбінова кислота та вітамін C в поєднанні з гліцином. Цей склад допоможе мені бути в тонусі в зимовий період і, звичайно, уникнути сезонних хвороб. І ось, наприклад, вчора я відчував, що хвороба наступає, ми прокололи цей препарат, і вже на ранок я впевнений, що вірус не буде посилюватися», – розповів Святослав Ханенко.

SQLAB вперше в Україні надає таку послугу. Сама клініка спеціалізується на управлінні здоров’ям в якості основного ресурсу людини.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також