Які екологічні цілі поставлені в столиці на найближчі роки?

Влада Києва планує звернути особливу увагу на екологічну ситуацію в столиці та провести модернізації для її поліпшення.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв на форумі «Майбутнє Києва» заявив, що у 2020 році планується запуск проєкту зі встановлення сучасних автоматизованих пунктів комплексної оцінки якості повітря. Цей проєкт буде спрямований на комплексний контроль повітря. Перші дві станції з’являться в Дарницькому та Дніпровському районах, через найбільш забруднене повітря.

Хочеш отримувати найсвіжіші новини у телефоні? Підписуйся на  телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Пантелеєв розповів, що Києв, як столиця та великий мегаполіс має певні екологічні виклики. Проблеми, що турбують Київ, знайомі кожній європейській та світовій столиці, тому орієнтуватися варто на успішні кейси інших країн.

У КМДА наступного року вже планують розпочати такі роботи:

  • впровадження стаціонарної системи моніторингу якості повітря
  • будівництву системи хімічного очищення на сміттєспальному заводі «Енергія»

За словами заступника Кличка, на 2020 рік у бюджет Києва закладено 40 млн грн на систему контролю повітря. Одним з важливих складників зміни екологічної ситуації стане зміна ставлення українців до переробки сміття та організація сучасних технологій переробки сміття, що перетворять його на теплову та електричну енергію.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що перші в Україні пункти здачі відпрацьованих батарейоку Києві вже відкриті.

Всі новини швидко та без цензури! Підписуйся на  телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також