Як вплине на рейтинг «Слуги народу» ЮзікЛікс та КриворіжГейт?

Аудіозапис зустрічі у криворізькому ресторані «Околиця», який частинами зливає у телеграм-каналі нардеп від партії «Слуга народу» Антон Поляков, може мати серьйозні наслідки.

Нагадаємо, йдеться про те, що нардеп від партії «Слуга народу» по 33 мажоритарному округу (Кривий Ріг) Юрій Корявченков (більш відомий як Юзік), а також його однопартійці-нардепи Олександр Захарченко, Олена Криворучкіна, Владлен Неклюдов, Юрій Кисіль та В’ячеслав Медяник проводять «співбесіду» з Сергієм Лукашовим, якого керівник поліції Дніпропетровщини Володимир Огурченко презентує як людину, яка може обійняти посаду голови Криворізької поліції.

На аудіозапису можна почути, як Юрій Корявченков чинить тиск на правоохоронців, радить їм вирішувати всі питання виключно через нього, обговорює схеми торгівлі металоломом і повідомляє поліціянтам, що все це робиться з відома президента.

Пізніше у мережі з’явився другий фрагмент з майже годинного запису, на якому депутати від «Слуги народу» обговорюють заступницю міністра Олександру Клітіну і натякають, що вона обійняла цю посаду через ліжко.

У третьому фрагменті аудіозапису йдеться про телеканал «Перший міський» – медіа-актив колишнього нардепа від БПП Костянтина Усова, який зараз виїхав з України в США та повідомив, що не повернеться у найближчі декілька місяців. На пропозицію купити цей телеканал Юрій Корявченков відповідає, що не потрібно цього робити – скоро його можна буде взяти задарма, крім того, Юзік обіцяє через Офіс президента повісити фінансування цього телеканалу на місцеве бюджетоутворювальне підприємство – металургійний комбінат «Арселор Міттал Кривий Ріг».

Сам Антон Поляков, який є автором ЮзікЛіксу та КриворіжГейту, не дочекавшись реакції від правоохоронних органів та керівників партії «Слуга народу» на оприлюднені записи, вирішив прискорити процес. Вчора він повідомив у своєму телеграм-каналі, що направи заяви до Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного агентства.

Після цього з’явились перші коментарі скандального аудіозапису від наближених до Зеленського осіб. Голова Верховної Ради та колишній очільник партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що потрібно ретельно перевірити надану інформацію та вислухати коментарі учасників запису.

Сам фігурант «КриворіжГейту» Юрій Корявченков заявив, що він не бачить в аудіозаписах нічого кримінального.

Оприлюднені фрагменти можуть привести до падіння рейтингу партії «Слуга народу» не лише у Кривому Розі, а в цілому по країні. Крім того, оскільки Юрій Корявченков постійно підкреслює «у нас за спиною президент», це також може знизити рейтинг Володимира Зеленського. Окремі коментатори говорять про те, що Корявченков може стати для Зеленського такою ж особою, якою Свинарчук був для Порошенка.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що депутат від «Слуги народу» виявився педофілом-збоченцем.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також