«Я зрозуміла, що я терпіти це не буду» — Ксенія Мішина відверто розповіла про втечу від домашнього тирана в Києві

Актриса розповіла про історію домашнього насильства, що відбулась із нею в Києві.

Ксенія Мішина — талановита українська акторка, що прославилася завдяки ролі в серіалі «Кріпосна». Переможниця шоу «Танці з зірками» та успішна мати-одиначка.

Під час участі в танцювальному проєкті Ксенія не раз розповідала про те, як важко виховувати синочка самостійно. Оскільки, історію з батьком Платона співачка не розповідала, частина глядачів звинувачували її в перебільшенні ситуації.

Нещодавно зірка кіно вирішила відверто розповісти свою життєву історію. Ксенія Мішина розповіла, що до вагітності в їхніх стосунках із татом хлопчика все було добре, вони, навіть, планували весілля. Однак, як тільки зірка завагітніла та переїхала до майбутнього чоловіка — усе різко змінилось.

Усе було настільки жахливо, що на сьомому місяці вагітності Мішина втекла від батька своєї майбутньої дитини до батьків. Актриса не приховує, що спочатку їй було дуже страшно та згодом вона зрозуміла, що таких жінок в Україні дуже багато й не варто далі терпіти таке огидне ставлення до себе — поділилася Ксенія Мішина з «Зірковим шляхом».

В інтерв’ю зірка із болем згадувала часи, коли чоловік міг прийти до неї в театр та жорстоко побити. На той період сину було 4 чи 5 років. Після всіх подій пов’язаних з тираном, Ксенія досі побоюється за безпеку своєї сім’ї.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що конфлікт між Євгеном Котом та Ганною Різатдіновою у Києві досягнув апогею.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також