У Києві торгівельний центр залишили без туалету: відвідувачі обурені (ФОТО)

Громадських вбиралень з кожним днем у столиці стає все менше, а проблема стає все актуальнішою. Заклади харчування та магазини, попри зобов’язаність перед законом – порушують права людей.

Наявність у місті громадських вбиралень та їх легка доступність – один із показників рівня комфортного проживання у місті. У Києві питання громадських туалетів стоїть дуже гостро, всі спроби громадських діячів та суспільства розв’язати це питання – марні. Відсутність можливості відвідати туалет – не повага до людської гідності. За законодавство України заклади харчування та магазини повинні вільно пускати людей до вбиральні, але столичні реалії абсолютно інші: доводиться вмовляти персонал пустити або бігти стрімголов додому, що у випадку з дитиною просто неможливо.

Нещодавно у групі «Виноградар» на Facebook з’явився пост обуреної відвідувачки ТЦ «Орнамент», яка розповіла, що на місці вбиральні керівництво центру зробило службове приміщення. З урахуванням того, що «Орнамент» двоповерхова будівля з дитячими магазинами, «Сільпо» та закладами харчування – це просто абсурдно. 

Facebook

«Хоч впісяйся, але витрати в нас гроші!» – таке гасло вигадала відвідувачка торговельному центру, після побачених змін. 

На всі невдоволення відвідувачки, охоронець просто запропонував їй піти до вбиральні у кафе та повідомив, що площа будівлі взагалі не передбачає вбиральні.

Facebook

У телефонній розмові, адміністрація розповіла обуреній дівчині, що у вбиральню почали ходити наркомани, через що вони й закрили туалет.

Водночас, у новому ДБН, від 1 квітня 2019 року зазначено: «у всіх громадських закладах, що вміщають понад 50 відвідувачів, які будуються чи реконструюються, на кожному поверсі повинні знаходитись туалети».

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те,

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також