Київський тренер Андрій Шевченко в Топ-10 кращих тренерів національних команд

Міжнародна федерація футбольної історії та статистики (IFFHS) визначила список кращих тренерів національних команд. Андрій Шевченко – тренер національної збірної, з футболу, що тренується в Києві – в цьому списку восьмий.

90 країн з різних куточків Світу голосували та віддали Шевченку 48 балів, що стало неймовірним досягненням для України. Найбільш наближений до цього показник 2005 року в Олега Блохіна, але його результат був лише 28 балів.

Андрій Шевченко – молодий тренер української збірної, що просто вражає результатами. Лише за 2019 рік Андрій зумів разом з командою пройти кваліфікацію на Євро 2020. Вперше за всю історію українського футболу, збірна не програла жодного матчу та вийшла з першого місця в групі, обійшовши навіть чинного чемпіона – Португалію.

ffhs.com

Перспективний тренер зумів дати можливість українським футбольним фанатам повірити у власну збірну. Щоразу збиратись в дружній компанії перед телевізором чи на футбольній трибуні, вони не червоніли, а щиро раділи перемозі. Більше немає злих жартів про наших футболістів, є лише віра в перемогу.

«Столични регіон» раніше повідомляв про те, що випадково підкорили Голівуд: родина з Києва перемогла на кінофестивалі (ФОТО)

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також