Якій парі на фіналі «Танці з зірками» в Києві Влад Яма пообіцяв вилізти на стіл?

Після технічно невдалого танцю однієї з пар Владислав Яма пообіцяв вилізти на стіл та закричати, якщо вона зможе отримати кубок.

25 листопада пройшов жіночий суперфінал найпопулярнішого шоу «Танці з зірками» у Києві. Емоції як суддів, так і учасників досягали епогею. 

Цього вечора судді були неймовірно вимогливими: максимальну кількість балів отримувала лише пара Ганни Ризатдінової та Олександра Прохорова, що стали очевидним суддівським фаворитом. Акторка Ксенія Мішина і Женя Кот весь час «дихали їм у спини», однак постійно відставали на один бал. 

Після виступів народної любові у обличчі Вікторії Булітко і Дмитра Дікусара, судді весь час висловлювали своє незадоволення рівнем техніки пари та її танцювальною вправністю. 

Цікаво, що канал 1+1 перебив рекламною заставкою саме танець артистки «Дізель-шоу». 

Перший їх танець був лінді-поп і коли під час коментарів дали слово Владиславу Ямі, він пообіцяв, що вилізе на стіл та закричить: «Вікторія Булітко – королева танцполу!», якщо парі все ж вдасться з таким рівнем підготовки виграти танцювальне шоу.

Головний суддя на шоу в першу чергу від пар вимагає техніки та зростання, а от до народних обранців ставиться з насмішкою. Минулого сезону не солодко було Лесі Нікітюк, їй Яма обіцяв за перемогу з‘їсти аркуш паперу. До цього суддя конфліктував з Дмитром Комаровим, однак не встиг дати жодних обіцянок, адже телеведучим залишив шоу за власним бажанням, віддавши своє місце Юрію Ткачу та Ілона Гвоздьовій. На початку цього сезону естафету насмішок суддів тримав Михайло Кукуюк.

Попри все бажання глядачів побачити суддю на столі, Владиславу Ямі не довелось бруднити стіл та надривати голосові зв‘язки, адже в шоу «Танці з зірками» в Києві перемогла пара, що зуміла танцювати душею – Ксенія Мішина та Женя Кот, нові легендарні імена в багаторічній історії шоу.

Столичний регіон раніше повідомляв про те, що оголошено переможця шоу «Танці з зірками» в Києві ( ФОТО)

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також