Ілона Гвоздьова розкритикувала Володимира Остапчука та звинуватила його в поразці на «Танцях з зірками» в Києві

В півфіналі шоу «Танці з зірками», що проходив у Києві, легендарний паркет залишила пара Володимира Остапчука та Ілони Гвоздьової. І  якщо для 35-річного ведучого – це було шоком то його партнерка навіть не здивувалась.

Професійна партнерка виданню Факти розповіла, що винний у їх поразці є лише Остапчук та його шалене бажання перемогти. На її думку, саме це стало каталізатором того, що ведучий втратив правильний вектор руху у шоу. Замість того, щоб віддаватись танцю на повну та ставати на паркеті одним цілим, Володимир думав лише про власний успіх, славу та кубок.

Глядачі тонко відчувають зірок саме через мову тіла, їх не надуриш, підсумовує танцівниця.  І в якийсь момент, вони помітили, що харизми Володимира стало надто багато, а техніки та душі – мало. Недарма, легендарний суддя Григорій Чапкіс двічі наголошував Володимиру дивитись під час танцю не в зал, а на партнерку.

Ілона Гвоздьова щиро зізналась, що стосунки з партнером у них геть не склались. Його любов до себе була настільки сильною, що хоч він і виконував всі рухи, думав лише про себе. Попри всі невдоволення роботою зірки, хореограф все ж вдячна йому за спільну роботу.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що у Києві зірки до Дня піжам взяли участь у флешмобі

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також