Готель “Дніпро” виставили на аукціон

Проведення аукціону планується 15 липня. Стартова ціна – 80 923 400 гривень.

Новий власник отримає будівлю готелю в самому центрі столиці загальною площею 12 829 м², яка складається з 12-ти наземних та одного технічного поверхів, бельетажу і підвалу. Крім того, перед готелем розташований гостьовий паркінг на 56 паркомісць – земельна ділянка належить АТ “Дніпро” на праві постійного користування, розповіли у Фонді державного майна України.

У розпорядженні гостей 186 номерів різних типів, ресторани, бари, SPA-центр і декілька конференц-залів.

В умовах продажу зазначено, що майбутній власник має зберегти основний вид діяльності Товариства, номерного фонду готелю на рівні не менше 100 номерів, категорії готелю не нижче “чотири зірки”, в найменуванні готелю слова “Дніпро” (англ. “Dnipro”).

Погасити протягом трьох місяців заборгованості ПрАТ “Готель Дніпро” із заробітної плати, перед бюджетом, простроченої кредиторської заборгованості у разі їх наявності на дату переходу до покупця права власності на пакет акцій.

Не допустити звільнення працівників Товариства з ініціативи покупця чи уповноваженого ним органу (за винятком вчинення працівником дій, за які передбачено звільнення на підставі пунктів 3, 4, 7 і 8 частини першої статті 40 та статті 41 Кодексу законів про працю України) протягом шести місяців.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що на водоймах України за вихідні загинуло 24 людини.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також