«Горнятко доброти» на Солом’янці

У Солом’янському районі відкриється Центр навчання професій для молоді з інвалідністю

«Горнятко доброти» – проект, що переміг у рамках Громадського бюджету – 2019. Центр навчання професій і денного перебування молоді з інвалідністю розташувався за адресою: вул. Шепелєва, 14.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Дуже скоро близько 20 молодих людей, що мають різні форми інвалідності, зможуть приходити до центру щодня та вчитися. Їм запропонують майстер-класи та курси з пекарсько-кулінарної справи. Ще 30 осіб отримають змогу оволодіти цією професією за вільним графіком відвідування, у прийнятному для себе ритмі.

У рамках загальних знань та побутових навичок молодь будуть вчити прати та прасувати одяг, готувати звичайну їжу, робити інші повсякденні справи, ходити до магазину за покупками, а також доглядати за кімнатними рослинами.

Також у Центрі планують забезпечувати якісний та змістовний денний догляд тим молодим людям, які через фізичні обмеження не можуть працювати.

«Щонайменше раз на тиждень заплановані тематичні засідання «клубу за інтересами», майстер-класи, які б мотивували зустрічі. Так поступово молодь з інвалідністю буде звільнятися від своїх страхів перед дорослим самостійним життям», – розповів заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп.

Свої голоси за ініціативу віддали більш понад дві тисячі киян, за рахунок чого проект отримав 1 млн 395 тис. грн. для заміни капремонту (заміни комунікацій). Приміщення розташоване на першому поверсі житлового будинку, ще треба робити у ньому звичайний косметичний ремонт та купляти обладнання.

Ініціатором проекту, що отримав назву «Горнятко доброти», є громадська організація, що об’єднує людей з інвалідністю «Батьківщина».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також