Фейки та війна на сході: що покажуть київські театри на гастролях у Польщі

Київський академічний Театр «Золоті Ворота» та Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра гастролюватимуть у Польщі з 29 по 31 серпня.

Про це повідомляє сайт Київської міської державної адміністрації. Вони візьмуть участь у Wschód Kultury у м. Білосток та Festiwal Retroperspektywy  у Лодзі. Україну представить Стас Жирков з виставою «Отелло/Україна/Facebook». Головною тут виступає ідея фейків у сучасному інформаційному просторі.

Ще однією виставою стане «Погані дороги», яку продемонструють 30 серпня на фестивалі Wschod Kultury. Її авторкою є Наталія Ворожбит, а режисеркою – Тамара Трунова. Ця постановка – розповідь про війну на Сході України. У всіх героїв тут є те, що об’єднує: життєвої дороги кожного торкнулась війна.

«Сприймаємо це як виклик: для нас це ще одна можливість продемонструвати світу, що Київ стоїть одним із перших у списку театральних столиць. Сьогодні ми маємо що показати, і це дійсно якісне мистецтво: сучасне, здатне викликати емоції», – прокоментував художній керівник Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра Стас Жирков.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про фестиваль «Пальмова гілка» у Києві.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також