Дубінський замовив фальсифіковану соціологію, – кандидат Бугаков

Журналіст-розслідувач телеканалу 1+1 Дубінський використовує фальсифіковані соціологічні рейтинги, за якими він нібито лідирує на 94 окрузі в Київській області. Про це у своєму відеозверненні заявив інший кандидат по цьому округу Ярослав Бугаков.

За словами Бугакова, цифру 34,7% підтримки Дубінського «намалювали» на замовлення.

«Виконавцем опитування вказана компанія Active Group, яка поширює свою інформацію тільки на сумнівних ресурсах. Структуру свого часу впіймали на тому, що вона завищувала рейтинги партії «Заступ», працювала в інтересах олігарха Ігоря Коломойського», – пояснив Ярослав Бугаков, який провів власне розслідування.

Показово, що квоти на спостерігачів від партії «Заступ» були віддані Дубінському. Він повністю контролює цих людей.

Водночас, за інформацією кандидата Бугакова, таке фальшиве дослідження коштувало Дубінському від 3 до 5 тисяч доларів.

Ярослав Бугаков сам зв’язався з компанією Active Group та отримав з вуст її представника розцінки на подібні послуги – від 2 до 4 доларів за одного «респондента», тобто одну анкету. Замовник може самостійно маніпулювати списком кандидатів округу в опитуванні, формувати «вигідний» перелік кандидатів, що є грубим порушенням методів соціології.

Фото: w-n.com.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Дубінський «завербував» Засоху і «прикупив» Мосійчука, а Ільєнко підставляє Тимошенко.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також