Дружина Віталія Кличка потрапила в скандал з нерухомістю

Міський голова Києва заявив, що його родину втягують у скандал з нерухомістю. Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Хвиля бруду збільшується. Наскільки я знаю, на телеканали звернулися з комерційним запитом на зйомки сюжету про Кличка. Зокрема, про будинок у Лютіжі, що належить моїй родині. Готують акцію ряжених – мовляв, «незаконно зведений», близько до берега і таке інше. Так от, будинок я купив уже збудованим у 2013 році. Мером я тоді не був. Будинок задекларований. Гроші, за які придбав – теж у деклараціях-:). Розташована будівля за 150 метрів від берега. Ліс не рубав, річку не засмічував», – написав він.

Також Кличко повідомив, що, за його інформацією, «із замовними чорнушними статтями звернулися і до кількох інтернет-ЗМІ».

Він порадив замовникам провокаційних сюжетів не витрачатися на пустопорожні акції.

«А ЗМІ, які не погребують взяти гроші за розповсюдження замовної брехні, повинні пам’ятати про відповідальність в правовому полі», – наголосив очільник Києва.

У Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно дійсно є інформація щодо того, що дружина Віталій Кличка Наталія Єгорова придбала будинок відпочинку за адресою: с. Лютіж, вул. Приморська, 128.

Фото: Facebook/Віталій Кличко

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Кличко судитиметься з Гончаруком і Богданом через своє звільнення.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також