Депутати Київради вирішили перерахувати дитячі майданчики

Сьогодні, 20 грудня 2018 року, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення

Воно передбачає ряд дій з упорядкування та утримання в належному стані дитячих майданчиків на території столиці. Рішення підтримали 77 депутатів.

В столиці поступово збільшується кількість дитячих майданчиків, які встановлюють підприємства, організації різних форм власності та фізичні особи. Процес цей відбувається трохи хаотично, адже майданчики не оформлюються належним чином, не ремонтуються, за ними ніхто не слідкує.

«Наразі в Києві існують десятки дитячих майданчиків, що не передані на баланс уповноважених підприємств. Відповідно в майбутньому вони можуть становити небезпеку. Це вимагає реагування депутатського корпусу. Всі дитячі майданчики на території столиці повинні бути належним чином інвентаризовані та передані на баланс уповноважених підприємств, установ або організацій, які здійснюватимуть належне утримання таких об’єктів благоустрою», – зазначив ініціатор відповідного рішення, депутат Київради Святослав Кутняк.

Згідно з ухваленим рішенням, столичні РДА повинні провести інвентаризацію дитячих майданчиків на своїх територіях і вжити заходів щодо прийняття їх на баланс і належного обслуговування.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також