Майже 100 українців розмістили на обсервацію в центрі Києва

Близько 100 українців розмістили на обсервацію у центрі Києва

Приблизно 100 українців, які повернулися з Балі та Катару потрапили на обсервацію до готелю “Козацький”, який належить Міністерству оборони України.

Про це повідомила речниця міністра оборони Світлана Павловська. 

Сьогодні о 6:00 державне підприємство Міністерства оборони України “Готель “Козацький”, що в Києві, розмістив 100 осіб, які прибули з Балі та Катару, – розповіла вона.

Речниця Міноборони нагадала, що на виконання вимоги Президента з метою убезпечення розповсюдження епідемії всі, хто прибуває до країни, повинні пройти обсервацію протягом 14 днів.

До готелю “Козацький” звернулася місцева влада з проханням надати допомогу у вирішенні даного питання.

Три автобуси в супроводі автомобілів поліції доставили прибулих до місця проведення обсервації. Деякі з поселених не погодилися з необхідністю дотримання визначених заходів перестороги. На них складено адміністративні протоколи, – зазначила Павловська.

За її словами, готель “Козацький” 20 днів знаходився на карантині та був практично законсервований. Зараз весь персонал готелю на місці. Всі працюють у захисних костюмах. Прибулі з Балі та Катару українці мають дотримуватися режиму та знаходитися в номерах. Їжа буде їм надаватися до номерів.

Зараз відновлюються всі функції готелю щодо забезпечення всім необхідним тих, хто буде перебувати в обсервації. Вирішується питання відновлення високошвидкісного Інтернету. Крім того, очікується ще одна група українців, які проходитимуть обсервацію в даному готелі Міністерства оборони, – додала речниця відомства.

“Столичний регіон” раніше писав про те, що в Броварах молодик на підпитку позбавив життя знайомого.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також