6 червня в 12.00 у столиці презентуватимуть «Цифрову Школу»

Йдеться про інноваційний проект, багатофункціональний освітній інформаційний цифровий сервіс, який розробили та презентуватимуть Олександр Кендюхов, Валерій Биков та Олексій Толкачов. 

Вчитися в такий «Цифровій Школі» зможе будь-яка дитина, перебуваючи в будь-якій частині світу, в будь-який час. А головне – все просто, достатньо дешево, легко та швидко у плані реалізації.

Розробники кажуть, що реалізувавши такий проект Україна відразу ж потрапила б в число світових лідерів діджіталізаціі освіти. А на додаток створила б інфраструктуру для розкриття юних геніїв, яких у країні чимало.

Організатори та розробники проекту запрошують на презентацію з дискусією. Цього четверга, 6 червня, о 12.00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (Київ, вул. Богдана Хмельницького 8/16) «Цифрову Школу» презентуватимуть:

  • Олександр Кендюхов – автор проекту, президент Асоціації сприяння глобалізації освіти і науки SPACETIME, доктор економічних наук, професор;
  • Валерій Биков – директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор технічних наук, професор, академік НАПН України;
  • Олексій Толкачов – футуролог-візіонер, автор книги «Омріяна Україна. Ключ до майбутнього», глава благодійного фонду «Омріяна Країна», засновник проекту Futuropolis.

Раніше «Столичний регіон» розповідав про початок проведення одного з етапів гри «Сокол» на Київщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також