2,5 млрд грн – на Нову українську школу

    -

Новини Києва

На календарі лише червень, але підготовка навчальних закладів Києва до нового навчального року вже розпочалася.

За словами директора Департаменту освіти і науки Олена Фіданян, робиться все, щоб до 1 вересня завершити всі заплановані ремонтні роботи і створити гідні умови для реалізації концепції «Нова українська школа».

Всього у Києві мають реконструювати 6 і провести термомодернізацію 7 закладів освіти (серед них 9 дитячих садочків, 3 школи і один стадіон), а також відремонтувати більше 330 дахів, фасадів, харчоблоків тощо.

За інформацією Фіданян, найбільша сума піде на підготовку навчально-виховних закладів до 1 вересня, приблизно 200 млн грн – на протипожежні заходи, ще частина виділених коштів – на реалізацію загальноміської програми «Новий освітній простір».

Як повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, цього року столичним закладам на впровадження «Нової української школи» виділено у 8 разів більше коштів, ніж це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України – майже 230 млн грн. Причому доля державної субвенції – 51,4 млн, а міського бюджету – 177,2 млн грн.

Кошти підуть на закупівлю шкільних меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійної техніки та інших необхідних складових нової української школи – щоб майбутнім першокласникам було на заняттях цікаво і затишно. В середньому на підготовку навчального місця для 1 учня передбачено 7 тис. грн.


Раніше “Столичний регіон” повідомляв про Нову Українську Школу на Васильківщині.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також